+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

rezerwacje@activetravel.pl


Active Travel

Zapytaj o ofertę autokarową
17-24.03.2018
infolinia: 226 226 113

PROMOCJA
17-24.03.2018
SAMOLOT - LA PLAGNE


Dokumenty podróży

W krajach Unii Europejskiej należących do strefy Schengen do podróży wystarczy dowód osobisty. Dla własnego dobra i pewności warto zabrać ze sobą paszport oraz ksero strony ze zdjęciem, którą należy trzymać w innym miejscu niż paszport. W razie kradzieży lub zgubienia formalności w konsulacie, w celu uzyskania tymczasowego dokumentu, będą uproszczone.

Imprezy lotnicze
Bilety lotnicze oraz kartę ubezpieczeniową z numerem polisy otrzymacie Państwo od naszego przedstawiciela na lotnisku, 2 godziny przed planowanym odlotem lub zostaną wysłane do Państwem mailem najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Imprezy autokarowe
Dokumentem potwierdzającym udział w imprezie autokarowej jest Umowa - Zgłoszenie. Kartę ubezpieczeniową z numerem polisy otrzymacie Państwo od pilota w autokarze..

Imprezy z dojazdem własnym
Dokumenty takie jak voucher do rezydencji lub hotelu oraz numer polisy ubezpieczeniowej otrzymacie Państwo na kilka dni przed wyjazdem, drogą mailową do wydruku.

wyjazdy zimowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy snowboardowe, narty Francja, narty we Francji, narty samolotem, narty w marcu, narty w grudniu, narty w styczniu, ferie zimowe, wyjazdy na ferie, wyjazdy motywacyjne, narciarskie wyjazdy motywacyjne, narty Andora, narty w Andorze, narty Włochy, narty we Włoszech, narty Austria, narty w Austrii, wyjazdy narciarskie do Austrii, ferie za granicą, ferie samolotem, incentive travel, ski incentive, incentive we Francji, incentive we Włoszech.

stat4u