+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

rezerwacje@activetravel.pl


Active Travel

Zapytaj o ofertę autokarową
17-24.03.2018
infolinia: 226 226 113

PROMOCJA
17-24.03.2018
SAMOLOT - LA PLAGNE


Pobyty w apartamentach i hotelach


Apartamenty
Pobyty w apartamentach zaczynają się od godziny 17.00. W dniu wyjazdu klucze należy zdać do godziny 10.00.

Aneksy kuchenne są standardowo wyposażone w urządzenia elektryczne takie jak kuchenka, lodówka, kuchnia mikrofalowa lub opiekacz, zmywarka do naczyń oraz w sztućce i naczynia. Korzystanie z zaplecza, o ile rezydencja takie posiada, tj.: przechowalni nart, basenu, siłowni zawarte jest w cenie. W niektórych obiektach sauna, solarium i hamman (łaźnia turecka) są dodatkowo płatne. Ceny za apartament zwykle nie zawierają: opłaty klimatycznej, ręczników, pościeli, wypożyczenia telewizorów, kaucji zwrotnej płatnej gotówką lub kartą, obowiązkowej opłaty za końcowe sprzątanie (we Francji istnieje możliwość posprzątania we własnym zakresie), środków czystości i higieny osobistej. Wszystkie apartamenty oddawane są do użytku posprzątane i wymagane jest pozostawienie przed wyjazdem pomieszczeń w takim stanie, w jakim się je otrzymało (wyrzucone śmieci, naczynia w szafkach, pościel złożona lub oddana do recepcji). W przypadku gdy cena nie zawiera pościeli i ręczników sugerujemy wcześniejsze zgłoszenie w biurze chęci ich wypożyczenia.

Klienci zgłaszają się do apartamentów lub biura ich wynajmu zgodnie z adresem podanym na voucherze. Recepcje w większości rezydencji czynne są w dniu przyjazdu do godziny 20.00. Jednakże Klienci przyjeżdżający po godzinie 19.00 zobowiązani są do wcześniejszego powiadomienia recepcji o planowanej godzinie przyjazdu.

 

Obowiązkową kaucję za apartament należy uiścić podczas odbioru kluczy (blokada środków na karcie kredytowej lub spisanie numeru karty przez recepcję bez blokady środków). Taksy klimatyczne należy opłacić gotówką najpóźniej drugiego dnia pobytu.


Jak uniknąć opłaty za końcowe sprzątanie


Aby uniknąć we Francji dodatkowej opłaty lub potrącenia z kaucji za sprzątanie apartamentu należy posprzątać go we własnym zakresie:

  • poszewki oraz prześcieradła włożyć do oznaczonego pojemnika znajdującego się na korytarzu rezydencji lub w recepcji (czasami można zostawić w jednym miejscu w apartamencie)
  • pokrowiec na materac pozostawić na materacu
  • kołdry, poduszki, kapy pozostawić na łóżkach
  • umyte naczynia powkładać do odpowiednich szaf
  • opróżnić zmywarkę
  • posprzątać toaletę
  • podłogi odkurzyć i zmyć (także pod łóżkami/szafami w miarę możliwości)
  • kosze na śmieci opróżnić, śmieci wyrzucić do odpowiednich pojemników

Obsługa rezydencji weryfikuje czystość apartamentu podczas wykwaterowania. Zdarza się, że czystość jest sprawdzana już po opuszczeniu obiektu (w przypadku wysokiego sezonu), a depozyt oddawany do 7 dni od daty zakończenia wyjazdu.


Hotele
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16.00 i trwa do godziny 10.00 ostatniego dnia. Przy wykupie obiadokolacji wszystkie napoje płatne są dodatkowo. Ceny dotyczące pobytu dzieci zawsze obejmują pobyt 1 dziecka przy 2 osobach dorosłych. Prosimy ze względów bezpieczeństwa korzystać z sejfów hotelowych i nie pozostawiać cennych przedmiotów w pokojach.

wyjazdy zimowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy snowboardowe, narty Francja, narty we Francji, narty samolotem, narty w marcu, narty w grudniu, narty w styczniu, ferie zimowe, wyjazdy na ferie, wyjazdy motywacyjne, narciarskie wyjazdy motywacyjne, narty Andora, narty w Andorze, narty Włochy, narty we Włoszech, narty Austria, narty w Austrii, wyjazdy narciarskie do Austrii, ferie za granicą, ferie samolotem, incentive travel, ski incentive, incentive we Francji, incentive we Włoszech.

stat4u