+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

rezerwacje@activetravel.pl


Active Travel

Zapytaj o ofertę autokarową
17-24.03.2018
infolinia: 226 226 113

PROMOCJA
17-24.03.2018
SAMOLOT - LA PLAGNE


Rezerwuj parking na lotnisku

Wybierając wyjazdy Biura Podróży Active Travel z transportem we własnym zakresie mogą Państwo skorzystać z naszej korzystnej oferty rezerwacji miejsca parkingowego przy portach lotniczych w całej Polsce. Dzięki temu zyskają Państwo spokój związany z pozostawieniem auta w bezpiecznym miejscu. Poniższa wyszukiwarka w łatwy sposób pomoże Państwu znaleźć Parking w najniższej cenie.


Parking Strzeżony

Oznacza, że Parking wprowadził rygorystyczne wymagania dotyczące procedur bezpieczeństwa na terenie Parkingu. Do procedur bezpieczeństwa stosowanych przez Parkingi Strzeżone należą:

  • Monitorowanie wjazdu i wyjazdu aut z terenu Parkingu;
  • Procedury oznaczania i kontrolowania wyjazdów z Parkingu, tak aby z Parkingu nie mogła wyjechać osoba nieupoważniona;
  • Oświetlenie terenu Parkingu;
  • Ogrodzenie terenu Parkingu;
  • Przeszkolona obsługa Parkingu;
  • Pozytywny wynik kontroli przeprowadzonej przez specjalistę START Parking; 

Wszystkie Parkingi oznaczone w nazwie jako START Parking są strzeżone.


Parking przy terminalu
Parkingi niestrzeżone przy terminalach zapewniają bezpieczeństwo wg. wysokich standardów określanych i kontrolowanych przez porty lotnicze, do których należą te Parkingi.

 Rezerwując tygodniowe lub dwutygodniewe wyjazdy z Active Travel otrzymują Państwo 9 i 15 dobę GRATIS!


Dla Państwa komfortu w cenę usługi zawsze wliczony jest transport na i z lotniska, jeżeli teren Parkingu jest zlokalizowany dalej niż 500 m od terminalu.

Jeżeli Państwa lot powrotny opóźni się, dajemy Państwu extra dobę parkowania GRATIS, żeby nic nie zepsuło Państwa udanych wakacji.

Nasza infolinia jest to Państwa dyspozycji: 226 226 113226 226 113

wyjazdy zimowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy snowboardowe, narty Francja, narty we Francji, narty samolotem, narty w marcu, narty w grudniu, narty w styczniu, ferie zimowe, wyjazdy na ferie, wyjazdy motywacyjne, narciarskie wyjazdy motywacyjne, narty Andora, narty w Andorze, narty Włochy, narty we Włoszech, narty Austria, narty w Austrii, wyjazdy narciarskie do Austrii, ferie za granicą, ferie samolotem, incentive travel, ski incentive, incentive we Francji, incentive we Włoszech.

stat4u