+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

rezerwacje@activetravel.pl


Active Travel

Zapytaj o ofertę autokarową
17-24.03.2018
infolinia: 226 226 113

PROMOCJA
17-24.03.2018
SAMOLOT - LA PLAGNE


O firmie

Biuro Podróży Active Travel to zaufanie i gwarancja jakości.

Od ponad 25 lat działamy na polskim rynku turystycznym poszerzając co roku swoją ofertę i wzbogacając ją o nowe kierunki. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów zimowych, doskonała znajomość stacji narciarskich, dbałość o każdy detal oraz najwyższa jakość produktu to to, co nas wyróżnia.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zimowe wakacje były udane i pozostały miłym wspomnieniem.
Tworząc ofertę wybieramy hotele i rezydencje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. W naszych poszukiwaniach najlepszych miejsc do wypoczynku kierujemy się takimi kryteriami jak: regionem narciarskim, bliskością tras, zapleczem rekreacyjno - sportowym a przede wszystkim relacją jakości do ceny.
Podczas każdego wyjazdu grupowego zapewniamy opiekę pilota - przedstawiciela biura a wszyscy chętni mają możliwość nauki lub doskonalenia jazdy zarówno na nartach jak i na snowboardzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy w branży pracują od kilkunastu lat. Setki zrealizowanych projektów, zebrane doświadczenie oraz zgrany team to to, co nas wyróżnia. Projekty są realizowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły co przekłada się na efekt końcowy. Skupiamy ludzi pełnych zaangażowania i pasji.

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług turystycznych Biuro Podróży Active Travel posiada zezwolenie Marszałka Województwa Mazowieckiego i wpisane jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 770.

Biuro Podróży Active Travel sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-130, ul. Graniczna 4 lok. 5, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000157637, NIP 526-00-29-196, Kapitał zakładowy 100 000 PLN


Dokumenty firmy do pobrania:

  NIP:                            REGON:                     Ubezpieczenie:           Certyfikat rzetelności:   Wpis do ROTiPT:
Active Travel REGONActive Travel Rzetelna Firma

Active Travel wspiera:

  Dożywianie dzieci w szkołach:                                    Praktyki dla szkół:
Podziękowania od dzieci     Podziękowania od dzieci  Praktyki dla szkół    

Wyróżnienia Active Travel:

Nagroda Róża Kolumba:            Nagroda MiceExpert:

          

 Do prawidłowego otwarcia plików potrzebujesz programu Adobe Reader, który możesz bezpłatnie pobrać ze strony Adobe.Do zobaczenia na stoku!
Zespół Active Travel

wyjazdy zimowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy snowboardowe, narty Francja, narty we Francji, narty samolotem, narty w marcu, narty w grudniu, narty w styczniu, ferie zimowe, wyjazdy na ferie, wyjazdy motywacyjne, narciarskie wyjazdy motywacyjne, narty Andora, narty w Andorze, narty Włochy, narty we Włoszech, narty Austria, narty w Austrii, wyjazdy narciarskie do Austrii, ferie za granicą, ferie samolotem, incentive travel, ski incentive, incentive we Francji, incentive we Włoszech.

stat4u