+ 48 22 622 61 13
+ 48 22 622 61 33

rezerwacje@activetravel.pl


Active Travel

Zapytaj o ofertę autokarową
17-24.03.2018
infolinia: 226 226 113

PROMOCJA
17-24.03.2018
SAMOLOT - LA PLAGNE


Uczestnicy o naszych wyjazdach

Dodaj swoją opinię »

Twoje imię/nick: *
Twoja opinia o wyjeździe: *
Kod z obrazka: *
* - pola wymaganeMiłosz Val Thorens, rezydencję Les Rossael , uważam za bardzo dobrą, bardzo komfortową. Duża przestrzeń, w pomieszczeniach ogólnych jak również wystarczające wielkości pokoi i pomieszczeń wypoczynkowych. Swietny basen i pomieszczenia welness. Nasz Pani Pilotka Nina bardzo sympatyczna i profesjonalna.

BasiaiMonika wyjazd był bardzo udany :) Świetne trasy, rezydencja bardzo dobra, jesteśmy zadowolone:) Pozdrawiamy

Waldemar Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!! A za co? A za to, że Active Travel wraz z panem Stanisławem po raz kolejny wzorowo zorganizował zakończenie sezonu narciarskiego w Val d' Isere. Niezła cena, dobry śnieg, a przede wszystkim ciepła rodzinna atmosfera pozostawiły niezapomniane wrażenia, a wieczorne wyjście na Fondue to mistrzostwo świata. Gorąco polecają Waldemar Janczak, Marcin Strzeszewski, Paweł Zająć i Krystian Rostkowski. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Marcin Super wyjazd indywidualny do Schladming 28.02.-07.03.15 Zakwaterowanie godne polecenia, dziękujemy.

Monika Świetnie przygotowany wyjazd do Trzech Dolin, byliśmy 17-24.01.2015, pozdrawiamy pilotkę i do zobaczenia na majówce w Val d'Isere! ;)

Jan :) dzięki! Jak zawsze z Active - było super. (prosże nie słuchać malkontentów, zawsze się tacy znajdą.) a męska olimpijska zjeżdżana bez zatrzymania na pełnej prędkości z Niną - bezcenne.
pozdro,

Barbara Opinia nt. wyjazdu narciarskiego na Champrousse 15-22.03.2014 r.
Pozytywy:
1) Trafny wybór miejsca - piękne, malownicze widoki; ciekawe trasy dla narciarzy o różnym stopniu zainteresowania, wystarczające połączenie skibussem,
2) możliwość wyboru środka transportu, dostępność połączenia samolotowego
3) dobry poziom opieki ze strony Active Travel, w tym wykwalifikowanego przewodnika,
4) dostępność oraz organizowanie przez Biuro innych atrakcji typu: wyjście na lodowisko, narty biegowe, basen, degustacja potraw regionalnych itp.,
5) dostępność sklepu spożywczego oraz centrum handlowego
6) przystepna cena
7) miła atmosfera podczas wypoczynku,
8) "chłyt reklamowy" w postaci ręczników i herbatki - super był :)
Negatywy:
1) przesiadki pomiędzy 2 samolotami, ktore czesto skutkuja zagubieniem bagazu, i strata czasu na dlugie odprawy celno-bagazowe
2) powolna obsluga w recepcji (I dzien pobytu)
3) brak formalnego odbioru oraz zdania apartamentu, co moze przyprawic o zdenerwowanie, a kaucja jest bardzo wysoka.
Pozdrawiam.

Zbigniew Dotyczy imprezy w dn. 14-23.03.2014, w Chamrousse. Chciałbym złożyć podziękowania za wspaniałą imprezę, a w szczególności Pani Paulinie, za jej fachowość, uprzejmość i uśmiiech, oraz pełen profesjonalizm, tym bardziej, że była też na wczasach i wiele rzeczy nie musiała robić.Ale Ona po prostu chciała. Więcej takich pracowników w Active Travel. Pozdrawiam.

Adam Było bardzo fajnie bo słońce nas nie opuszczało, Adonis fajny i komfortowy…

Józef Organizacja imprezy wyjazdowej narciarskiej do Les Menuires lot samolotem i transfer autokarem w dniach pobytowych 07-14.12.13 oceniam b. dobrze. Dziewczyny na każdym odcinku podróży kompetentne miłe i posiadające fachowe kwalifikacje. Szczególne wyrazy uznania dla p. Niny. Natomiast zakwaterowanie w adonisie mnie osobiście rozczarowało ciasnotą , to nie ten luz co kiedyś mieliśmy w apartamencie z kominkiem położonym wyżej przy stoku.

Anita Wspaniałe wakacje, apartamenty, rezydent oraz obsługa formalna (biurowa). Polecam.

Partycja Wróciliśmy….:))))
Dzisiaj krótko: było WOW, WOW I jeszcze raz WOW…teraz muszę zmykać do pracy i jutro rano też…muszę zamknąć miesiąc…miłego długiego weekendu…więcej szczegółów wkrótce ale myślę, że usłyszy Pani tylko i wyłącznie WOW i jeszcze więcej WOW…
niech mi Pani już nigdy z oczu nie znika…proszę….bo ja się nie odważę jechać z nikim innym…a będę jeździć , latać itp…na bank… I to już niedługo  ( mam nadzieję … Było grzecznie i nieziemsko…byłam w raju i wróciłam na ziemię, która nie wydaje się być już tak paskudna jak wydawała się wcześniej… w załączniku jakiś tam widoczek z balkonu ( nic specjalnego, taki tam sobie widoczek  :)))

Karol Bardzo dziękuję za wyjazd był bardzo udany

Jerzy Pojedziemy jeszcze razem na pewno, bo praca nad tym moim "projektem" i przygotowanie wszystkiego z Pani i z Biura strony była doskonała.

Joanna Wyjazd organizowany przez biuro Active Travel spełnił nasze oczekiwania i bez wahania mogę polecić tego organizatora wszystkim, którzy oczekują usługi na najwyższym poziomie.

Referencje


Anita Wyjazd był wspaniały

Grzegorz Serdeczne dzięki za zorganizowanie wyjazdu. Wszystko było perfekcyjnie przygotowane.
Jeszcze raz Dzięki.

wyjazdy zimowe, wyjazdy narciarskie, wyjazdy snowboardowe, narty Francja, narty we Francji, narty samolotem, narty w marcu, narty w grudniu, narty w styczniu, ferie zimowe, wyjazdy na ferie, wyjazdy motywacyjne, narciarskie wyjazdy motywacyjne, narty Andora, narty w Andorze, narty Włochy, narty we Włoszech, narty Austria, narty w Austrii, wyjazdy narciarskie do Austrii, ferie za granicą, ferie samolotem, incentive travel, ski incentive, incentive we Francji, incentive we Włoszech.

stat4u